Yukarı Çık

Dilpark Çeviri AjansıDilpark Çeviri Ajansı

Hakkımızda

Dilpark Çeviri Ajansı, yerli ve yabancı müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle profesyonel dil hizmetleri sunan dinamik ve yenilikçi bir çeviri şirketidir.

Güvenebileceğiniz Uzman Çeviri Ortağınız

Mersin’de faaliyet gösteren Dilpark Çeviri Ajansı, çeviri sektöründe deneyimli bir ekip yönetiminde 2013 yılının ikinci yarısında kuruldu.

Şirket, yerli ve yabancı müşterilerinin spesifik hedef ve ihtiyaçlarına uygun olarak İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinden Türkçe'ye profesyonel yazılı çeviri, sözlü çeviri, yerelleştirme ve deşifre hizmetleri sunmaktadır. Tıp, hukuk, patent, teknik, BT, yazılım, mühendislik, otomotiv ve pazarlama alanlarında uzman olan Dilpark Çeviri, nitelikli ve uzman çevirmen ekibiyle resmi evraklarınızın çevirisi için noter onaylı/yeminli tercüme hizmeti de verir.

Kaliteden ödün vermeksizin rekabetçi fiyatlar ve yüksek hizmet standardı sunmayı taahhüt eden şirket, formalitelerin en aza indirildiği sade ve şeffaf bir işbirliği prosedürü uygulayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Image title

Doğru ve Güvenilir Çeviri Hizmetleri

Üzerinde çalıştığımız tüm projeleri titizlikle ele alıyor ve en yüksek kaliteye ulaşmak için projelerinizin her aşamasında sizinle birlikte çalışıyoruz. Şirketimizde tüm çeviri süreçlerinde bilgisayar destekli çeviri (CAT) araçları kullanılmakta olup, bu sayede kaliteli ve tutarlı çevirilerin yanı sıra daimi müşterilerimiz için fiyat avantajları sağlıyoruz.

Müşteri Odaklı Hizmet

Müşterilerimizle uzun vadeli, ortak çalışmaya dayalı bir iş birlikteliği kurarak güvenilir çeviri ortağı olmayı amaçlıyoruz. Bu hedefimize ulaşmak için, müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarını titiz bir biçimde analiz edip beklenti ve hedeflerini gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz.

    Sunduğumuz Avantajlar:

  • Uzman Çevirmen Ekibi
  • %100 Memnuniyet Garantisi
  • Hızlı Teslimat
  • Adil Fiyatlandırma
  • Müşteri Odaklı Hizmet

Ücretsiz teklif almak için quote@dilpark.com adresine e-posta gönderebilir veya +90 (324) 337 38 89 numaralı telefondan fiyat bilgisi alabilirsiniz.